Víkend plný dobrých vecí v púchovskom okrese

Najskôr sme v sobotu otvorili aj v prítomnosti primátorky mesta Púchov Kataríny Henekovej už 25. Vážsku výstavu králikov, holubov, hydiny a exotického vtáctva. Už pred rokom som bol príjemne prekvapený, akú účasť má 3. najväčšia výstava tohto druhu na Slovensku, práve v Beluši. Ďakujem všetkým organizátorom a vystavovateľom za ich energiu a prácu, za víkend prišlo bezmála 1 200 návštevníkov.

Následne som strávil čas na tradičných Michalských hodoch na Lednických Rovniach, ďakujem veľmi pekne za pozvanie starostovi obce Mariánovi Horečnému. Jarmok má jednoznačne svoju tradíciu, ktorú je potrebné udržiavať, určite je potrebné podporovať najmä jedinečné sklárstvo (ktoré má v regióne už dlhodobo cveng) a na záver vystúpila okrem iných aj Katarína Knechtová.

V nedeľu sme ocenili najúspešnejších vystavovateľov zo spomínanej 25. Vážskej výstavy králikov, holubov, hydiny a exotického vtáctva v Beluši.

Pred začiatkom futbalového zápasu mužov FK Beluša – RSC Hamsik Academy Banská Bystrica sme verejne poďakovali a ocenili fanúšika Štefana, ktorý pred každým domácim zápasom mužov príde na štadión v predstihu, poupratuje celú tribúnu a očistí všetky sedačky. Robí to z vlastnej iniciatívy, aby sme sa všetci cítili na zápase príjemne. Klobúk dole.

Nedeľné popoludnie som strávil medzi seniormi vo Visolajoch, ďakujem veľmi pekne za pozvanie starostovi obce Petrovi Janíkovi. Priznám sa, že vždy z podobných stretnutí odchádzam s ešte väčším úsmevom ako som prichádzal. Seniori nám zo svojich životných skúseností majú stále čo odovzdať.

#26 #patrikstrbak #belusa #okrespuchov #tsk #volby2022

Prejsť na začiatok