Volebná sobota 29.10.2022 / Do školy na bicykli 2022

Dnes večer by som mal ešte napísať niečo k volebnej sobote 29.10.2022, všakže ? Napíšem, asi však inak ako by sa čakalo – vážme si deti a mladých ľudí, ktorých máme a veďme ich k správnym hodnotám v živote. Možno žijú podľa niektorých ľudí ľahkú dobu, pretože majú veľa možností a vymožeností, avšak možno práve pre to, že majú veľa možností, je pre nich občas život náročnejším, pretože niekedy zistiť, čo je pre nich dobré a prospešné, nie je jednoduché. Preto patrí veľké poďakovanie všetkým dospelým i seniorom, ktorí im k tomu vytrvalo pomáhajú a vedú k správnym hodnotám v živote.

Pevne verím, že aj dnešná akcia na Základnej škole v Beluši k tomu troška prispela, keď sme počas kampane ,,Do školy na bicykli 2022″ povzbudili žiakov, aby svoje bicykle využívali aj na bežné dochádzanie do školy. A že aj nemotorizovaný spôsob dopravy je úplne v poriadku aj v dnešnej dobe, resp. že v doprave je chodec, cyklista i vodič minimálne rovnocenným partnerom. A viete koľko nás bolo? 162 cyklistov a 17 kolobežkárov. Uhádnete, akého ,,cyklistického hada“ sme dokázali vytvoriť? 262 metrov.

Ďakujem veľmi pekne všetkým za prínosné podujatie. A na záver – budem rád, ak ma v sobotu 29.10.2022 podporíte ako nezávislého kandidáta na poslanca TSK za okres Púchov a už vopred ďakujem za podporu a každý jeden zakrúžkovaný hlas s číslom 26 v modrej obálke.

#26 #patrikstrbak #belusa #okrespuchov #tsk #volby2022

Prejsť na začiatok